Školní jídelna

Školní jídelna zajišťuje stravování dětí mateřské školy a žáků základní školy v době jejich pobytu ve škole, umožňuje také stravování zaměstnanců. Doplňkově zajištuje občerstvení na akce pořádané školou.

Školní jídelna vaří dle normy pro školní stravování, která má zajistit správnou a pestrou výživu dětí.

Pro žáky základní školy je zajištěn oběd, který se skládá z polévky, hlavního jídla, nápoje a příležitostně ovoce, mléčného výrobku, kompotu nebo sladkého desertu.

Pro děti z mateřské školy je zajištěna dopolední přesnídávka - pečivo s pomazánkami, ovoce nebo zelenina a mléčný nebo ovocný nápoj, oběd, který se skládá z polévky, hlavního jídla, nápoje a příležitostně ovoce, mléčného výrobku, kompotu nebo sladkého desertu a odpolední svačina – pečivo s pomazánkou/ mléčné výrobky /ovoce a nápoj.

Vedoucí školní jídelny: Jana Tolarová

Kuchařka: Soňa Komancová

Výdej obědů:

11:00 – 11:15  do jídelních nosičů pro strávníky, kteří daného dne nejsou přítomni

Odhlašování obědů:

Odhlásit oběd lze den předem do 14:00 hodin.

Odhlašování na čísle +420 703 187 559

Obědy se musí odhlásit vždy na čísle školní jídelny, nikoliv u třídního učitele nebo ředitele školy při omlouvání žáka z výuky.