Doporučený seznam věcí dítěte při nástupu do MŠ

Do třídy:
chlapci: tričko, mikina, tepláky
děvčata: totéž nebo zástěrku či sukénku
všichni: pevné bačkory, osobní hrníček na pití, zubní kartáček a kelímek, plastový košíček do šatny na oblečení a osobní věci dítěte (hřeben, krém proti slunci, pláštěnka, náhradní oblečení- spodní i ostatní: punčocháče, ponožky, tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem při potřebě převlečení v teplých nebo naopak chladných dnech.

Maminky mohou dětem ponechat v MŠ i náhradní oblečení a obuv pro ven, dle ročního období (pevnou a nepromokavou obuv - chodíme často na vycházky do blízkého okolí za každého počasí, kromě silného větru a mrazu).
Oblékejte děti dle aktuálního počasí!

Pro pobyt venku v teplých dnech- batoh a lahev s pitím.

Ložnice:
Dítě bude potřebovat pyžamo a kompletní lůžkoviny(polštář, deku, povlečení a natahovací prostěradlo)

Prosíme o označení osobních věcí značkou nebo monogramem.

Platby- měsíčně obědy+školné 300,-Kč do 15. dne téhož měsíce. Omlouvejte a přihlašujte své dítě k docházce včas!

Telefon MŠ: 733 123 072 (pokud není nutné volat učitelce, piště raději SMS zprávy- nerušíte nás při práci, nemusíme si zapisovat, v šumu dětí je opravdu špatně slyšet a dochází ke zbytečným omylům- děkujeme.)