Plavání Kaznějov

Datum ukončení:
24.4.2020

10 lekcí

Od 7.2. do 24.4. budeme místo hodin tělesné výchovy jezdit autobusem na plavání do Kaznějova.
Odjezd autobusu v 7:30. Sraz v ZŠ nejpozději v 7:15 (kromě dojíždějících do školy autobusem).

Z důvodu plavání bude od pondělí 3.2. pozměněn rozvrh.
Potřeby do výuky plavání:
V batohu:
• Plavky, koupací čepice (ne látková), osuška, sprchový gel, hřeben – vše si dají děti do igelitové tašky.
• Druhou svačinu, pití. - PROSÍM RODIČE, ABY DBALI NA TO, ABY SE DĚTI ŘÁDNĚ NASNÍDALY.
• Sáček, igelitová taška v případě nevolnosti

Dále:
• Teplé oblečení na cestu / čepice je nutná /.

V den plaveckého výcviku je zákaz nošení: hodinek, mobilů, šperků, dlouhých náušnic, MP3 atd.

Upozornění:
Bude-li mít dítě výše uvedené cennosti, škola za ně neodpovídá.
Pokud víte, že dítěti bývá při cestě autobusem špatně a potřebuje před jízdou podat lék proti nevolnosti, sdělte tuto informaci obratem třídní učitelce a dodejte osobně vhodný lék s návodem. Neposílejte lék po dítěti.