Škola na nečisto



V úterý jsme přivítali předškoláky ve škole, přímo v první třídě. Společně jsme si pověděli pravidla, která máme nastavená. Předškoláci si vyzkoušeli, jaké to je sedět v lavici a poslouchat paní učitelku. Společně jsme si pomocí prvků pro uvolnění ruky namalovali slona a zamysleli se, jak by se mohl jmenovat. Prvňáčci také předškolákům přečetli ze svého pracovního sešitu krátký článek o Aničce, která pozorovala měsíc. 


Výsledky zápisu žáků do 1. třídy ZŠ i MŠ jsou v aktualitách.