2. třída- Sovičky

Třídu Soviček navštěvují nejstarší děti.

S dětmi pracuje Šárka Lázinková a Ivana Hájková - asistent pedagoga.

Třídní vzdělávací plán (TVP) pro školní rok 2020/2021 - "Poznáváme svět aneb cestujeme s kamínkem"

TVP je k nahlédnutí ve třídě.

................................................................................................................................................................

Vážení rodiče, chtěla bych Vás požádat o spolupráci v rámci našeho TVP, který již z názvu napovídá, že budeme malovat na kamínky.

Všechny děti si nazdobí, výtvarně zpracují jeden kamínek každý měsíc. Využijí k tomu různé výtvarné metody, jako např. zdobení mandal pomocí akrylových barev, decoupage, vlastní kresba dle fantazie apod. Na zadní stranu kamínku napíšeme MŠ Pňovany a PSČ 330 33, dále Facebookovou skupinu "Kamínky".

Jelikož se jedná o putovní kamínky, chtěla bych Vás požádat o spolupráci.

Tento kamínek by děti, společně s Vámi, vyvezly na jakýkoliv Váš výlet, procházku přírodou, nákup a zanechaly ho tam.

Tento kamínek lze sledovat na FB ve skupince Kamínky, kde se zadá jeho PSČ a autor se přihlásí. Takto uvidíte, kudy Váš kamínek putuje. Pokud společně najdete jiný kamínek, můžete ho též přenést, či vyvézt na výlet a nechat ho tam.

FB ovšem není podmínkou, můžeme si tímto způsobem dělat radost a motivovat tak děti, aby trávily čas v přírodě a poznávaly nová místa. Děkuji za spolupráci Šárka Lázinková